Denes Perger färglitografi

142780

PERGER, Denes (samtida): Vinter i Bergianska Trädgården, signerad och daterad Denes Perger 81, 106/306, färglitografi, 56x40 cm

Denes Perger färglitografi

Budhistorik (1 bud)

390457
2012-08-05 21:46:38

2012-08-15 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.