Blomsterstilleben

142775

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Blomsterstilleben, signerad HS, olja på pannå, 22x16 cm

Konst, Måleri

Blomsterstilleben

Budhistorik (79 bud)
395514
30 000
395513
29 000
395512
28 000
395511
27 000
395510
26 000

Slutpris SEK:
30 000
2 895 EUR, 3 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.