Karl Höglund fräglitografi

142773

HÖGLUND, Karl (samtida): Samvaro, signerad Kalle Höglund, 113/290, färglitografi, 41x60 cm

Karl Höglund fräglitografi

Budhistorik (7 bud)
390250
388803
388803
390247
950
388803
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.