Riddersparre oljemålning

142772

RIDDERSPARRE (18/1900-tal): Motiv från Kolmården, signerad Riddersparre, olja på duk, 50x71 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Riddersparre oljemålning

Budhistorik (17 bud)
395407
395150
395141
395141
900
395139
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.