André Lanskoy färglitografi

142771

LANSKOY, André (1902-1976): Komposition, signerad Lanskoy, 30/100, färglitografi,66x50 cm

André Lanskoy färglitografi

Budhistorik (38 bud)
395247
10 500
395245
10 000
395245
9 600
395246
9 400
395245
8 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.