Oljemålning

142746

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, otydligt signerad och daterad Lena Pärson -64 (?), olja på duk, 95x120 cm, etikett a tergo Liljewalchs Konsthall

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (25 bud)
395334
3 400
395303
3 200
395327
3 200
395303
395326
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.