Sigfrid Södergren oljemålning

142745

SÖDERGREN, Sigfrid (1900-tal): Landskap, signerad och daterad Sigfrid - 44, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Sigfrid Södergren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
395282
900
395288
850
395282
395287
750
395282
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.