Sigfrid Södergren oljemålning

142744

SÖDERGREN, Sigfrid (1900-tal): Motiv från Kongo, signerad och daterad Sigfrid - 47, olja på duk, 28x40 cm

Konst, Måleri

Sigfrid Södergren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

393468
650
390505
600
390505

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.