Walter Huber

142741

HUBER, Walter (1900-tal): "Komposition i 2 delar", signerad Walter Huber, olja på duk, 90x100 respektive 90x100 cm

Konst, Måleri

Walter Huber

Budhistorik (1 bud)

394372
2012-08-14 07:22:41

2012-08-15 kl 19:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.