Skålar Kina

142735

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter 7-11 cm

Slitage, mindre nagg

Orientaliskt

Skålar Kina

Budhistorik (3 bud)

395264
550
394416
500
394416

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.