Karl Erland Eriksson oljemålning

142723

ERIKSSON, Karl Erland (samtida): Interiör, kopia efter Matisse, signerad och daterad 1966, olja på pannå, 78x95 cm, oramad

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

394985
386325

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.