Raphaël Pricert oljemålning

142720

PRICERT, Raphaël (Usa/RU1903-1967): "Place St. Marco Venice", signerad R Pricert, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Raphaël Pricert oljemålning

Budhistorik (11 bud)
394424
850
393991
390766
750
390503
700
387723
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.