Oidentifierad konstnär

142660

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Barn med fågelbo, otydligt signerad, olja på pannå, 67x59 cm

Smärre skada

Konst

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
393361
389239
750
389237
389137
386626

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.