Charles Sjöholm oljemålning

142655

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Vid bardisk, signerad C. Sjöholm, olja på pannå, 55x30 cm

Konst, Måleri

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (7 bud)
394498
600
394106
550
391584
500
391516
450
391486

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.