La danse des Faunes

142653

PICASSO, Pablo (Spanien 1881-1973): La danse des Faunes, 1957, signerad i trycket, litografi, 41x52, Bloch 830

Smärre fuktskador

Konst

La danse des Faunes

Budhistorik (7 bud)
391013
389235
3 800
387583
3 600
386981
3 400
386373

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.