Matbord tidigt 1800-tal

142636

MATBORD, tidigt 1800-tal, ek, höjd 73, 131x62 cm

Bruksslitage

Matbord tidigt 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

394728
393398
391760

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.