Oidentifierad konstnär

142635

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad Leswe -70, blandteknik, 80x122 cm

Spricka, färgbortfall

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

388576
2012-07-31 22:35:53

2012-08-14 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.