Signe Bohman oljemålning

142619

BOHMAN, Signe (1885-1987): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Signe Bohman 1917, olja på duk, 66x54 cm

Ram skadad

Konst, Måleri

Signe Bohman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
394792
394460
950
394460
387533
750
387533
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.