Oljemålning landskap

142615

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap med fors, signerad G. Morns, olja på pannå, 29x24 cm

Konst, Måleri

Oljemålning landskap

Budhistorik (11 bud)
394312
394236
394311
394236
950
393777
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.