Oljemålning 1800-tal

142603

OLJEMÅLNING, okänd konstnär, motiv av procession, 1800-tal, 134x162 cm

bleknad, slitage

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

393838
6 000
393837
5 000
392184

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.