Vikskärm gustaviansk stil

142602

VIKSKÄRM, 4 sektioner, gustaviansk stil, dekor av små gravyrer, förgylld, höjd ca 160, total längd 180 cm

Smärre revor i tyget, slitage, 2 glas saknas

Vikskärm gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
394521
4 400
394478
4 200
394520
394478
3 800
394516
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.