Glas med dekor av murgröna

142597

STARKVINSGLAS, 12 st, 1900-tal, graverad dekor av murgröna

Enstaka nagg

Glas, Servisglas

Glas med dekor av murgröna

Budhistorik (8 bud)
393486
600
390953
550
390761
500
390842
500
390761
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.