Urna med lock Kina

142593

URNA, med lock, porslin, Kina, sekelskifte 1800/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 38 cm

Nagg

Orientaliskt

Urna med lock Kina

Budhistorik (2 bud)

394061
392435

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.