Yrjö Edelmann färglitografi

142586

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad Y. Edelmann, 223/250, färglitografi, bladmått 80x60 cm

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (13 bud)
392589
392398
1 900
392375
1 800
392397
1 800
392375
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.