Sven Lidberg färglitografier

142584

LIDBERG, Sven (1944-2009):2 st, Sommarmotiv, signerade och numrerade Sven Lidberg 224/250 resp 199/250, färglitografier, ca 25x20 cm vardera

Sven Lidberg färglitografier

Budhistorik (17 bud)
393738
1 300
393737
393729
393675
393728

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.