Leger litografi

142572

LEGER, Fernand (1881-1955): Figurkomposition, tryckt signatur, färglitografi, numrerad 74/300, 56,5x39,5 cm

Leger litografi

Budhistorik (9 bud)
394124
1 600
394123
394104
1 400
394087
1 300
394059

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.