Mikko Oinonen oljemålning

142571

OINONEN, Mikko (1883-1956): Kvinnoporträtt, signerad M. Oinonen, olja på pannå, 33x26 cm

Konst, Måleri

Mikko Oinonen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
394237
1 800
393872
1 700
393412
1 600
393170
386416

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.