Karmstol

142563

KARMSTOL, Louis XV, blommig klädsel

Skador och lagningar

Karmstol

Budhistorik (17 bud)
393903
393901
2 400
393900
393892
393879
1 900

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.