Stop pokaler prydnadsföremål mm silver

142559

STOP, POKALER, 1 par, SALTKAR, 1 par, VAGN, filigran, KANNA, med lock, PRYDNADSFÅGEL, silver, höjd 3-10 cm, total vikt ca 595 g

Stop med mindre bucklor och fogskador, vagnens hjul sitter löst, sked till kannan saknas

Silver

Budhistorik (12 bud)
391667
3 400
388097
3 200
387847
388096
2 800
387847
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 600

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.