Moshe Gat färglitografi

142537

GAT, Moshe (Israel född 1935): Rabbin i synagogan, signerad och numrerad Moshe Gat 140/150, färglitografi, 47x32 cm

Moshe Gat färglitografi

Budhistorik

2012-08-10 kl 22:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.