Emma Holst oljemålning

142534

HOLST, Emma (f. 1880): Strandmotiv - troligtvis Skåne, signerad och daterad E Holst 1905, olja på duk, 33x75,5 cm

Ram med smärre skador

Konst, Måleri

Emma Holst oljemålning

Budhistorik (16 bud)
392923
1 400
392715
1 300
392725
392715
392673

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.