Lynge-Ahlberg akvarell

142533

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad Lynge-A, akvarell, 22x28 cm

Konst, Måleri

Lynge-Ahlberg akvarell

Budhistorik (2 bud)

392831
392826

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.