Bertil Bull Hedlund etsning

142532

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Wienervals 2", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 34x26 cm

Bertil Bull Hedlund etsning

Budhistorik (5 bud)
391478
500
392500
450
391478
392498
391478

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.