Karl Bergman oljemålning

142531

BERGMAN, Karl (1891-1965): Skärgårdsmotiv, signerad K. Bergman, olja på duk, 58x97 cm

Konst, Måleri

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
391381
1 700
392825
1 600
391381
1 400
391222
1 300
390255

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.