Anna-Lisa Thomson oljemålning

142530

THOMSON, Anna-Lisa (1905-1952): Nattligt blomstermotiv, signerad Anna Lisa Thomson, olja på duk, 46x27 cm

Konst, Måleri

Anna-Lisa Thomson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
392634
392592
392592
392484
1 400
386411
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.