Ercole Magrotti Oljemålning

142529

MAGROTTI, Ercole (1890-1967): Nord Italia, olja på duk, signerad E Magrotti, 30x40 cm

Konst, Måleri

Ercole Magrotti Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

386666
386665
385186

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.