Carsten Regild Neferiti

142528

REGILD, Carsten (1941-1992): Nefertiti, signerad och daterad C. Regild -83, 1/8 , färglitografi, 94x62 cm

Carsten Regild Neferiti

Budhistorik (5 bud)
392882
600
390325
550
389527
500
389527
385071

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.