Marc Chagall grafiskt blad

142525

CHAGALL, Marc (1889-1985): "Noémie et ses Belles-Filles", grafiskt blad, även litografiskt tryck på baksidan, osignerad, 35,5x26 cm

Marc Chagall grafiskt blad

Budhistorik (6 bud)
388083
392829
750
388083
700
392827
650
388083

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.