Fickpluntor silver England

142487

FICKPLUNTOR, 11 st, silver, engelska stämplar, total vikt ca 1115 g

Vissa pluntor med smärre bucklor, 5 st graverade

Silver

Fickpluntor silver England

Budhistorik (27 bud)
392925
11 000
392884
10 500
391705
10 000
391705
9 800
392883
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 075 EUR, 1 257 USD
Utropspris SEK:
5 200

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.