Figuriner blanc de Chine

142483

FIGURINER, 4 st, porslin, Kina, blanc de Chine, höjd 16-31 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt

Figuriner blanc de Chine

Budhistorik (23 bud)
394206
2 400
393347
394202
393347
394199
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.