Servis Gustavsberg Peking

142475

SERVISDELAR, 31 dlr, Gustavsberg "Peking", bestående av 6 djupa tallrikar, 6 mattallrikar, 7 förrättstallrikar, 6 assietter, 3 uppläggningsfat i olika storlekar, terrin med lock, uppläggningsskål, såsskål, fat till terrinen med nagg medföljer

Smärre slitage på guldkant

Keramik/Porslin

Servis Gustavsberg Peking

Budhistorik (15 bud)
392945
1 800
392938
1 700
392938
1 600
392943
392938

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.