Tekanna Kina 1700-tal

142470

TEKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 14 cm

Lagning, skador

Orientaliskt

Tekanna Kina 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

392839
392801
391785

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.