Erik Osslund oljemålning

142439

OSSLUND, Erik (1913-82), "På fjället en höstdag", signerad Erik Osslund, olja på pannå, 65x81 cm

Konst, Måleri

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (20 bud)
392537
392535
1 800
392528
1 700
392527
1 600
392525

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.