Harald Sallberg etsningar

142436

SALLBERG, Harald (1895-1963) (2): Lejonbacken och Mynttorget samt "Birger-Jarlstorg, Stockholm", signerade Harald Sallberg och daterade -26 respektive 1933, etsningar, 18x29,5 respektive 25x24 cm

Harald Sallberg etsningar

Budhistorik (3 bud)

391061
1 600
384699
384699

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.