Erland Cullberg färglitografi

142435

CULLBERG, Erland (född 1931): Styrkan och freden, signerad och numrerad Erland Cullberg 82/110, färglitografi, 78x57 cm

Erland Cullberg färglitografi

Budhistorik (26 bud)
392478
3 200
392476
392473
2 800
392472
2 600
392470
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.