Hans Norsbo akvarell

142425

NORSBO, Hans (1897-1955): Venedigmotiv, signerad och daterad Hans Johanson 1939, akvarell, 47,5x55 cm

Konst, Måleri

Hans Norsbo akvarell

Budhistorik (7 bud)
392453
700
388530
650
388530
500
388558
450
388530

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.