Axel Fridell etsning

142424

FRIDELL, Axel (1894-1935): Kustbild med byggnader, signerad A Fridell, etsning, 12x14,5 cm

Axel Fridell etsning

Budhistorik (2 bud)

391015
385528

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.