Einar Norelius akvarell

142423

NORELIUS, Einar (1900-1984): Flicka med fjärillar, signerad och daterad E. Norelius -41, akvarell, 31x31 cm

Konst, Måleri

Einar Norelius akvarell

Budhistorik (15 bud)
391443
3 800
392464
3 600
391443
3 400
392461
3 200
391443

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.