Einar Norelius akvarell

142422

NORELIUS, Einar (1900-1984): "Kungen och geten", signerad och daterad E. Norelius 36 akvarell, 31x31 cm, med dedikation på baksidan "Till Alf på 40-årsdagen från Lillan och Einar"

Konst, Måleri

Einar Norelius akvarell

Budhistorik (6 bud)
391438
2 400
390367
387507
387114
1 600
386175

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.