Bordspendyl rokokostil

142421

BORDSPENDYL, rokokostil, mässing, delvis förgylld, höjd 29 cm

Visare saknas, glas saknas, slitage , lösa delar pendel och nyckel medföljer

Klockor/Ur

Bordspendyl rokokostil

Budhistorik (4 bud)

392404
450
392317
388701
387635

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.